Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto rozpoznaje mężczyznę z portretu pamięciowego

Data publikacji 30.08.2011

Za zgodą Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej policja publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat okoliczności śmierci 46-letniej mieszanki Sandomierza. Jej ciało odnalezione zostało w niedzielę rano na łąkach w Janowie Podlaskim. Osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości tego mężczyzny prosimy o kontakt z nr tel. 83 34 48 309, 83 34 48 296 lub numerem alarmowym 997.

Zwłoki 46-letniej kobiety na łąkach przy Al. Krzyształowicza, na których zorganizowano tymczasowe parkingi dla samochodów, ujawnili 7 sierpnia rano policjanci z Janowa Podlaskiego. Funkcjonariusze ustalili tożsamość kobiety, którą okazała się mieszkanka Sandomierza. Na jej ciele odnaleziono rany świadczące o tym, że do jej śmieci przyczyniły się osoby trzecie.

Na miejscu zdarzenia pracowała ekipa dochodzeniowo - śledcza z bialskiej komendy, jak również eksperci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Decyzją Prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Śledczy ustalają wszystkie okoliczności związane ze śmiercią kobiety.

Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej, prowadząca śledztwo w tej sprawie wyraziła zgodę na publikację portretu pamięciowego mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat okoliczności śmierci 46-latki.

Rysopis mężczyzny sporządzony na podstawie opisu dwóch osób:

1. Mężczyzna w wieku około 40 lat, 170-179 cm wzrostu o szczupłej sylwetce, trójkątnej twarzy, bardzo krótkich włosach, ciemnej cerze, średnim czole, łukowatych brwiach, owalnej brodzie, lekko odstających uszach. Ubrany był w ciemną koszulkę, być może ciemny brąz, najprawdopodobniej w poziome paski.

2. Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, około 179 cm wzrostu, szczupłej, owalnej twarzy, szatyn o bardzo krótkich włosach, wysokim czole, prostych, brwiach, prostym, średnim nosie, prostokątnej brodzie, przylegających uszach. Ubrany był w  ciemną być może granatową koszulkę polo, najprawdopodobniej w poziome paski.

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości tego mężczyzny prosimy o kontakt z nr tel. 83 344 8309, 83 344-8296 lub numerem alarmowym 997.

(KWP w Lublinie / mw)
 

Powrót na górę strony