Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 23.05.2007

Poznańscy policjanci zatrzymali 35-letniego Mariusza S., poszukiwanego listem gończym od 2005 r. W domu zatrzymanego znaleziono 27 centralek samochodowych, radia samochodowe, kluczyki, kominiarkę i dowód osobisty z fałszywymi danymi. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 35-letniegio Mariusza S., gdy wysiadał z tramwaju. Podczas przeszukania, wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania, policjanci zabezpieczyli 27 centralek samochodowych (tzw. komputerów), radia samochodowe, kluczyki, pilniki mogące służyć do włamań do pojazdów i radiostacje. Była tam też kominiarka i dowód osobisty ze zdjęciem zatrzymanego i fałszywymi danymi personalnymi. Ustalono, że kilka z odnalezionych modułów elektronicznych pochodziło z kradzionych wcześniej aut.

Mariusz S., był poszukiwany przez poznańskich policjantów od października 2005 roku. Wtedy to właśnie z ulicy Dożynkowej na Winogradach skradziony został wartościowy volkswagen caravelle. Auto po kilku dniach odnaleziono. Zamieszany w kradzież Mariusz S., zaczął się ukrywać. Mężczyzna poszukiwany był również listem gończym w sprawie kradzieży aut na terenie województwa lubuskiego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

             

Powrót na górę strony