Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Główny diler i narkotykowa szajka zatrzymani

Data publikacji 24.05.2007

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 15-osobową grupę dilerów narkotykowych w wieku od 17 do 27 lat. Większość z nich to studenci. Wśród zatrzymanych jest 23-letni Wojciech K., główny dostawca marihuany i tabletek ecstasy.

Od kilku dni policjanci z komendy miejskiej w Olsztynie rozpracowywali grupę osób, która od kilku miesięcy zajmowała się sprzedażą narkotyków na terenie całego województwa olsztyńskiego. Tylko podczas dwóch ostatnich dni funkcjonariusze zatrzymali 15 osób, w wieku od 17 do 27 lat. Przy zatrzymanych, w większości studentach, policjanci znaleźli 48 gramów marihuany. Zostały im przedstawione zarzuty posiadania i rozprowadzania narkotyków.

Wczoraj po południu na jednej z ulic Mławy policjanci zatrzymali zaskoczonego Wojciecha K. Jak się okazało, 23-latek miał przy sobie ponad 100 gramów marihuany, 25 tabletek ecstasy i pieniądze. Zatrzymany diler trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że od marca br. mężczyzna wprowadził do obrotu na terenie Olsztyna pół kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości 15.000 złotych.

Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. 

 

 

Powrót na górę strony