Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Matki

Data publikacji 26.05.2007

W imieniu wszystkich Policjantów i pracowników cywilnych Policji pragniemy złożyć szczere życzenia wszystkiego, co najlepsze każdej Matce. Uśmiechu na twarzy, zdrowia i - co najważniejsze - zadowolenia ze swoich dużych i małych pociech. Do życzeń dla naszych kochanych Matek dołączamy podziękowania za ich cierpliwość, zrozumienie i za wsparcie przez całe życie.

W imieniu wszystkich Policjantów i pracowników cywilnych Policji pragniemy złożyć szczere życzenia wszystkiego, co najlepsze każdej Matce. Uśmiechu na twarzy, zdrowia i  - co najważniejsze - zadowolenia ze swoich dużych i małych pociech. Do życzeń dla naszych kochanych Matek dołączamy podziękowania za ich cierpliwość, zrozumienie, i za wsparcie przez całe życie.

Szczególne życzenia kierujemy do matek służących i pracujących na co dzień w Policji - tych w mundurze i tych po cywilnemu. Przyłączamy się też do serdecznych życzeń dla mamy braci: Jacka, Mariusza i Mirka Zaborskich, którzy są śląskimi policjantami. Wszyscy trzej synowie pełnią służbę w Komendzie Miejskiej w Żorach.

  • Dzień Matki
  • Dzień Matki
Powrót na górę strony