Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

List gończy za handlarzem narkotyków

Data publikacji 25.05.2007

Szczecińscy wywiadowcy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 32-letniego mężczyznę, który miał w samochodzie 0,5 kg marihuany. Policjanci z CBŚ zebrali materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mu zarzutu wprowadzenia do obiegu co najmniej 30 kg narkotyków.

Policjanci uzyskali informację, że w samochodzie zaparkowanym w rejonie ulicy Narutowicza siedzi mężczyzna, który może mieć przy sobie broń. Funkcjonariusze pojechali we wskazane miejsce. Odszukali opisany pojazd, nie było w nim jednak właściciela. Zaczęli obserwować teren. Po chwili zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi. Gdy podeszli do niego, podejrzany zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Nie miał broni. Natomiast miał dwa telefony komórkowe, kilkaset euro, prawie 2 tys. zł i kluczyki od samochodu. Pasowały one do obserwowanego wcześniej rovera. Wewnątrz pojazdu znaleziono dokumenty i torbę sportową, w której było prawie 0,5 kg suszu roślinnego.

W trakcie sprawdzania danych zatrzymanego, okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Szczecinie. Mężczyzną interesowało się również CBŚ. Zebrano materiał świadczący o tym, że wprowadził wcześniej do obiegu co najmniej 30 kg marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut wprowadzania do obiegu i posiadania znacznej ilości narkotyków.

Powrót na górę strony