Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na brata

Data publikacji 28.05.2007

Wczoraj po południu biłgorajscy policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który ranił nożem swojego brata. Ranny mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Jak się okazało napastnik miał 1,7 promila alkoholu. Przebywa w policyjnym areszcie.

Policjanci z Biłgoraja wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w jednej z miejscowości w gm. Księżpol. 58-letni mężczyzna powiadomił swojego znajomego, że 20 minut wcześniej podczas rodzinnej kłótni ugodził nożem swojego brata. Mężczyzna o tym fakcie natychmiast powiadomił dyżurnego biłgorajskiej Policji.

Na miejsce zdarzenia skierowano patrol i pogotowie ratunkowe. Rannego 55-latka policjanci znaleźli w stodole. Mężczyzna miał dwie rany kłute w okolicy brzucha. Funkcjonariusze udzielili mu natychmiastowej pomocy. Kiedy przyjechała karetka pogotowia, lekarz określił stan mężczyzny jako ciężki. Mężczyzna trafił do szpitala.

Kilka minut później policjanci zatrzymali nożownika. Znaleźli przy nim zakrwawiony nóż. Mężczyzna był pijany. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci przewieźli go do aresztu policyjnego. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje stanie przed prokuratorem.  

 

 

Powrót na górę strony