Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kurier narkotykowy zatrzymany

Data publikacji 29.05.2007

Wczoraj wieczorem świętokrzyscy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kielc który miał przy sobie ponad kilogram amfetaminy. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna odgrywał kluczową rolę w kieleckim środowisku narkotykowym. Był poszukiwany listem gończym od 2005 r., kiedy to wymknął się z policyjnej obławy. Zatrzymanemu grozi do kilku lat pozbawienia wolności.

Kieleccy policjanci poszukiwali osób, które zajmowały się biznesem narkotykowym. Wśród nich był zatrzymany wczoraj wieczorem w okolicach kieleckiego dworca 28-latek. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez mielecką prokuraturę od 2005 r., kiedy to policjanci zatrzymali grupę osób za posiadanie znacznych środków odurzających. W samochodzie przestępców znaleziono hurtowe ilości tych środków i dowód osobisty 28-latka, któremu udało się uciec z policyjnej "obławy”. Od tego czasu mężczyzna ukrywał się.

Z ustaleń policjantów wynikało, że odgrywał kluczową rolę w kieleckim środowisku narkobiznesowym. Najprawdopodobniej przejął tę rolę po aresztowanej 35-letniej kielczance, którą policjanci zatrzymali podczas porcjowania 5 kg marihuany.

Powrót na górę strony