8 osób zatrzymanych za narkotyki - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

8 osób zatrzymanych za narkotyki

Data publikacji 23.09.2011

Policjanci z Białegostoku, podczas dwudniowej akcji antynarkotykowej, zatrzymali na terenie Białegostoku i Bielska Podlaskiego 8 dealerów. Młodzi mężczyźni na przełomie dwóch ostatnich lat wprowadzili do obiegu ponad 1,5 kg narkotyków o czarnorynkowej wartości blisko 25 tysięcy złotych. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

W minioną środę i czwartek policjanci Wydziałów Kryminalnego i dw. z Przestępczością Narkotykową Komend Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Białymstoku przy wsparciu białostockich antyterrorystów, podczas dwudniowej akcji antynarkotykowej, zatrzymali na terenie Białegostoku i Bielska Podlaskiego 8 osób podejrzanych o handel narkotykami.

Mundurowi w wyniku żmudnej i intensywnej pracy ustalili, że osoby te na przełomie lat 2010 i 2011 wprowadzili do obrotu w sumie ponad 1,5 kilograma amfetaminy, marihuany i haszyszu o łącznej czarnorynkowej wartości blisko 25 tysięcy złotych. Młodzi mieszkańcy Białegostoku, Bielska Podlaskiego oraz Sokółki w wieku od 18 do 26 lat usłyszeli już zarzuty handlu narkotykami. Teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Białymstoku, którzy prowadzą w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Białystok - Południe ustalają teraz skąd pochodziły narkotyki. Podejrzewają, że mogły one trafiać do białostockich szkół, pubów i dyskotek. Sprawa w dalszym ciągu ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

(KWP w Białymstoku / mk)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja