Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

2-letni chłopiec wypadł z okna

Data publikacji 28.09.2011

Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o brak właściwego nadzoru nad 2-letnim synem. Dziecko wypadło z mieszkania na II piętrze i doznało obrażeń ciała. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy i miał blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj przed godz. 16.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy otrzymali zgłoszenie, że z jednego z mieszkań na terenie miasta wypadło małe dziecko. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol policji. Policjanci ustalili, że mieszkania znajdującego się na II piętrze wypadł 2-letni chłopczyk. W wyniku upadku dziecko doznało obrażeń ciała i zostało przewiezione do szpitala.

Okazało się, że w mieszkaniu przebywa 38-letni mężczyzna - ojciec dziecka. Wstępne ustalenia wskazują, że w chwili zdarzenia ojciec był w mieszkaniu i spał w jednym z pokoi. Przeprowadzone przez funkcjonariusze badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień.

W tej sprawie prokuratura wszczęła śledztwo, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(KWP we Wrocławiu/js)

Powrót na górę strony