Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za rozboje i włamania do samochodów

Data publikacji 30.05.2007

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kilkadziesiąt rozbojów i włamań do samochodów. Zatrzymano również 52-letniego pasera, u którego znaleziono przedmioty pochodzące z przestępstw. Paserowi grozi 5 lat więzienia, pozostałym mężczyznom 12.

Policjanci z Wrocławia zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 30 lat, podejrzanych o dokonanie kilkudziesięciu przestępstw. Na ich ślad wpadli, po tym jak kilka dni temu, około północy napadli oni w centrum miasta na innego mężczyznę. Sprawcy ukradli wówczas torbę i aparat fotograficzny. 

Ppolicjanci udowodnili zatrzymanym jeszcze 47 innych przestępstw, dokonanych na terenie miasta. Były to głównie rozboje i włamania do samochodów.

Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali również 52-letniego mężczyznę, podejrzanego o paserstwo. W jego mieszkaniu, znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży i włamań do samochodów, m.in. telefony komórkowe, sprzęt sportowy.

Za rozboje i kradzieże z włamaniem, podejrzanym grozi kara nawet do 12 lat, a za paserstwo do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony