Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie pary handlarzy narkotyków

Data publikacji 30.05.2007

Bielscy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę podejrzaną o handel narkotykami. W jej mieszkaniu złapali 22-letniego mężczyznę podczas dzielenia konopi na porcje do sprzedaży. Zabezpieczono duże ilości narkotyków, dwie wagi elektroniczne i jedną mechaniczną... Sprawa ma charakter rozwojowy.

Policjanci z Bielska Białej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letnią kobietę podejrzaną o handel narkotykami. Gdy chcieli wylegitymować kobietę, ta połknęła jakieś zawiniątko. Młoda bielszczanka prawdopodobnie połknęła porcję narkotyków. Policjanci natychmiast pojechali do jej mieszkania, w którym zastali 22-letniego mężczyznę dzielącego tam konopie na porcje. Część narkotyku była już podzielona i przygotowana do sprzedaży. Łącznie policjanci znaleźli 40 gram marihuany tj. około 80 porcji detalicznych. Oprócz narkotyków zabezpieczono dwie wagi elektroniczne i jedną mechaniczną a ponadto 1,5 tys. zł w gotówce, komputer, monitor i samochód osobowy.

Zatrzymanym postawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i usiłowanie wprowadzenia do obrotu - nie mniejszej niż 100 gram.

Kobieta była już karana za handel narkotykami w 2005 roku, a mężczyzna za ich posiadanie w 2006 roku. Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej zastosował dozór policyjny wobec zatrzymanych. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Powrót na górę strony