Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzieci uczą się ze SpongeBobem

Data publikacji 05.10.2011

Akcja „Bezpieczna droga z radami SpongeBoba" jest coraz szerzej propagowana. Otrzymujemy pierwsze materiały z udziałem dzieci, które przez zabawę uczą się zasad bezpiecznego poruszania się się po drogach.

 

Film video: Przedszkole nr 14 w Warszawie

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik video: Przedszkole nr 14 w Warszawie (format flv - rozmiar 13.02 MB)

wideo: Przedszkole nr 14 w Warszawie

Przypominamy, że 1 września, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, ruszyła II edycja społecznej kampanii „Bezpieczna droga z radami SpongeBoba". Polega ona przede wszystkim na interakcji z młodymi odbiorcami, angażowaniu i zachęcaniu ich do samodzielnego myślenia. Specjalnie stworzone materiały wideo, gra mobilna i uwielbiana przez dzieci piosenka „Przepisowy ruch drogowy” służą wspólnej zabawie i nauce zasad bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym.

Ambasadorem akcji i głównym bohaterem materiałów jest znana dzieciom kreskówkowa postać – SpongeBob Kanciastoporty. To on wprowadza dzieci do świata zasad ruchu drogowego, a wszystko przedstawia w humorystyczny sposób, dzięki czemu łatwiej przyswajają one sobie przekazywane treści.

Przeczytaj więcej o akcji >>
 

Powrót na górę strony