Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na policjanta

Data publikacji 31.05.2007

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 27–letniego mieszkańca gminy Iwaniska, który będąc nietrzeźwym wjechał samochodem do rowu . Gdy na miejscu kolizji pojawili się policjanci zaatakował ich nożem.

Wszystko rozegrało się dzisiaj w nocy na drodze w gminie Iwaniska. Policjanci pojechali potwierdzić czy faktycznie w przydrożnym rowie znajduje się jakiś samochód. Dojeżdżając do miejsca zgłoszenia zauważyli jak obok fiata 126 p, który zjechał z drogi porusza się jakiś człowiek. Mężczyzna na widok policjantów oświadczył, że stracił panowanie nad samochodem, a jechał po swojego brata który przebywa na dyskotece. Był mocno zdenerwowany. W pewnym momencie z kurtki wyciągnął nóż i zamachnął się w kierunku jednego z policjantów. Policjant w porę uchylił się. Uderzył mężczyznę w rękę wytrącając mu nóż z dłoni. 

Po obezwładnieniu agresora przewieziono do aresztu policyjnego. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Będzie doprowadzany do prokuratury . Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony