Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler w rękach policji

Data publikacji 10.10.2011

Dzięki pracy funkcjonariuszy z Olsztyna zatrzymano Marcina W., który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę o wartości czarnorynkowej około 70 tys. złotych. 38-latek jechał taksówką w kierunku centrum Olsztyna, gdy zatrzymali go policjanci. Teraz w areszcie czeka na zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.

W miniony piątek policjanci z Zespołu dw. z Przestępczością Narkotykową KWP i KMP w Olsztynie zatrzymali kuriera przewożącego znaczne ilości narkotyków. Marcin W. jechał taksówką w kierunku centrum Olsztyna, gdy zatrzymali go policjanci. Posiadał przy sobie ok. kilogram marihuany i 100 gramów amfetaminy. Narkotyki zabezpieczono do sprawy.

Marcin W. w przeszłości był już kilkakrotnie karany. W kwietniu 2011 roku był zatrzymany przez funkcjonariuszy zwalczających przestępstwa narkotykowe - wóczas przewoził 250 gramów amfetaminy. W lipcu wyszedł z aresztu i od razu powrócił do interesu. Jak ustalili policjanci, przywiezione w piątek narkotyki miały trafić do sprzedaży w olsztyńskich szkołach i dyskotekach.

Na wniosek policji i prokuratury sąd zadecydował o 3-miesięcznym areszcie wobec Marcina W. Za popełniony czyn zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

(KWP w Olsztynie / mg)

Powrót na górę strony