Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs „Bezpieczne miasteczko” rozstrzygnięty

Data publikacji 11.10.2011

Około 200 prac plastycznych przesłały przedszkolaki z całej Polski do Radia Bajka w ramach konkursu „Bezpieczne miasteczko”. Jurorzy nie mieli łatwego zadania przed sobą – dzieciaki wykazały się kreatywnością i ciekawymi pomysłami. W nagrodę najlepsi otrzymają zestawy plastyczne i odwiedzą policyjnych lotników.

7 października jurorzy z Radia Bajka, Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz firmy Astra spotkali się aby wybrać najciekawsze prace nadesłane na konkurs „Bezpieczne miasteczko”. Przedszkolaki musiały pokazać w formie artystycznej jak wyobrażają sobie swoje miasto, w którym czują się bezpiecznie. Ilość nadesłanych prac oraz ich różnorodność zaskoczyła wszystkich. W sumie jurorzy musieli ocenić i wybrać z około 200 obrazów, malowanek, wycinanek i prac przestrzennych.

Po bardzo intensywnych i burzliwych naradach jurorzy wytypowali 20 prac, z których 2 najlepsze otrzymały nagrody główne, a trzy zostały wyróżnione. Jurorom najbardziej spodobały się prace 4-latków z przedszkola „Małe impresje” z Krakowa oraz „Zajączków” z przedszkola Iskierki z Warszawy. Wyróżnienia powędrowały do „Tygrysków” z przedszkola im. Wandy Chotomskiej z Polic, „Tygrysków” z przedszkola Amelka z Nowego Sącza oraz „Zuchów” z przedszkola nr 174 z Warszawy. Gratulujemy!

kj

  • Akademia Twórczego Przedszkolaka MAŁE IMPRESJE z Krakowa
  • Przedszkole ISKIERKA z Warszawy
  • Niep. Przedszkole AMELKA z Nowego Sącza
  • Przedszkole nr 5 z Polic
  • Przedszkole nr 174 z Warszawy
Powrót na górę strony