Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za sutenerstwo i stręczycielstwo

Data publikacji 12.10.2011

Za zmuszanie i czerpanie korzyści odpowie Andrzej M. 26-latek wraz ze swoim kolegą zmuszał swoją dziewczynę do prostytucji. Po trzech miesiącach dziewczyna opowiedziała o wszystkim ojcu, który natychmiast powiadomił policję. Teraz mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego 1-miesięczny areszt.

Ojciec 16-letniej dziewczyny, gdy tylko usłyszał historię swojej córki, od razu złożył zawiadomienie o przestępstwie. Nastolatka była zmuszana przez swojego chłopaka i jego kolegę do prostytucji. Taka sytuacja trwała przez 3 miesiące. Gdy dziewczyna miała dość takiego traktowania, opowiedziała o wszystkim rodzicom.

26-latek został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych. Andrzej M. czerpał zyski z prostytucji swojej dziewczyny. Wczoraj prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty za sutenerstwo i stręczycielstwo. 26-latek przyznał się do zarzucanego czynu. Wobec mężczyzny sąd zastosował areszt - najbliższy miesiąc spędzi za kratkami. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

(KSP / mg)

Powrót na górę strony