Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem partnera byłej konkubiny

Data publikacji 13.10.2011

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał zatrzymany przez policjantów z Ursusa 22-letni Krzysztof K. Mężczyzna podczas kłótni z obecnym konkubentem swojej byłej partnerki zadał mu kilka ciosów nożem. Na skutek odniesionych obrażeń pokrzywdzony trafił do szpitala, a sprawca do policyjnej celi. Sąd zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka minut po 16:00 między blokami przy ulicy Warszawskiej w Warszawie. 22-letni Krzysztof K. zaatakował nożem obecnego partnera swojej byłej sympatii. Sprawca zadał 38-letniemu Rafałowi H. kilka ciosów w plecy.

Policjantów zaalarmował świadek, który przechodził w pobliżu. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. W wyniku podjętych działań zatrzymali sprawcę. Krzysztof K. trafił do policyjnej celi. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia podjął decyzję o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala.

Zebrany przez policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie Krzysztofowi K. zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd zastosował trzymiesięczny tymczasowy areszt. 22-latkowi może grozić nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

(KSP / mw)
 

Powrót na górę strony