Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani z amfetaminą o czarnorynkowej wartości 90 tys. zł

Data publikacji 14.10.2011

Dwóch mężczyzn przy których zabezpieczono amfetaminę o czarnorynkowej wartości 90 tys.zł zatrzymali policjanci z Lęborka i Słupska. Obaj zatrzymani – 23 i 18-latek oczekują w policyjnym areszcie na prokuratorskie zarzuty. Sprawa jest rozwojowa.

Policjanci z Lęborka i Słupska na podstawie uzyskanych informacji przygotowali akcję, w wyniku której w ich ręce wpadli dwaj mężczyźni, mieszkańcy Lęborka i Słupska. Przy jednym z nich, 23-latku zatrzymanym w chwili, gdy wysiadał z pociągu, funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę oraz wagę elektroniczną. Z szacunków wynika, że z zabezpieczonych przy młodym człowieku narkotyków, można by było przygotować ponad 1300 dilerskich porcji.

W wyniku przeprowadzonej akcji w mieszkaniu zatrzymanego 23-latka, policjanci ze Słupska z kolei zatrzymali 18-latka, a przy nim zabezpieczono ponad 1600 porcji amfetaminy.

Jak oszacowali policjanci, łączna, czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 90 tys.zł.

Obaj zatrzymani mężczyźni oczekują w policyjnym areszcie na prokuratorskie zarzuty. Policjanci będą wnioskować do sądu o areszt dla zatrzymanych mieszkańców Słupska. Za posiadanie narkotyków grozić im może do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zapowiadają, że sprawa jest rozwojowa i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

(KWP w Gdańsku / mw)

Film Zatrzymani z amfetaminą o czarnorynkowej wartości 90 tys. zł

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymani z amfetaminą o czarnorynkowej wartości 90 tys. zł (format flv - rozmiar 2.36 MB)

Powrót na górę strony