Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy w Ju-Jitsu

Data publikacji 14.10.2011

Sierżant Michał Radziemski po raz kolejny okazał się najlepszym zawodnikiem walk Ju-Jitsu. Koniński policjant biorąc udział w Gali Sportów Walk, która odbyła się w Słupsku, zajął I miejsce w konkurencji Fighting Ju-Jitsu w kategorii open. Policjant również reprezentował Polskę w meczu Polska-Szwecja Figting IMAF.

Na początku października w Słupsku odbyła się Gala Sportów Walki m.in. o Puchar Polski Fighting Ju-Jitsu oraz mecz Polska - Szwecja w fightingu IMAF. Sierż. Michał Radziemski z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, biorąc udział w konkurencji Fighting Ju-Jitsu w kategorii open wygrał wszystkie swoje walki zarówno z zawodnikami z Polski jak i z zawodnikami ze Szwecji, którzy brali udział w Pucharze.

Po udanym starcie koniński policjant zajął I miejsce i znalazł się w grupie osób reprezentujących Polskę w Meczu Polska - Szwecja Fighting IMAF. Mecz wygrali Polacy, a sierż. Radziemski został uhonorowany od Selekcjonera Kadry Polski Międzynarodowej Federacji Sztuk Walk (IMAF) pucharem za najlepszy występ na zawodach.

To nie pierwszy zwycięski tytuł Michała Radziemskiego. W czerwcu tego roku w odbywających się w Inowrocławiu Otwartych Mistrzostwach Polski Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki – IMAF Polska, uzyskał tytuł Mistrza Polski w kategorii Ju-Jitsu Kata Param i Wicemistrza Polski w kategorii Ju-Jitsu Fighting.

(KWP w Poznaniu / mw)

Powrót na górę strony