Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę trzymał pod biurkiem

Data publikacji 18.10.2011

Ponad 800 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z Lublina. Z takiej ilości suszu konopi można było przygotować ponad 3,2 tys. gotowych porcji dilerskich. 24-letni właściciel narkotyku posiadał także wagę do odmierzania działek oraz kilka sztuk amunicji. Dzisiaj trafi przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Na 24-letniego posiadacza nielegalnych substancji trafili policjanci Komendy Miejskiej w Lublinie zajmujący się na co dzień walką z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec Lublina może posiadać znaczne ilości marihuany. Informacje te potwierdziły się, kiedy wczoraj przyszli do jego mieszkania. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna, nawet nie próbował ukrywać narkotyków. Mundurowi ujawnili je w reklamówkach pod biurkiem 24-latka. Po zważeniu okazało się, że mężczyzna posiadał ponad 800 gramów suszu marihuany. Oprócz nielegalnej substancji, stróże prawa zabezpieczyli także wagę do odmierzania porcji oraz kilkadziesiąt foliowych woreczków. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci natrafili na jeszcze inne ciekawe znalezisko. Okazało się, że 24-latek posiadał trzy sztuki amunicji różnego kalibru.

24-letni Ryszard G. trafił do policyjnego aresztu. Jak wynika z policyjnych danych, był już wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. Dzisiaj zostanie doprowadzony przed oblicze prokuratora, który zadecyduje o jego dalszym losie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara 8 lat pozbawienia wolności. Taką samą karę kodeks przewiduje za nielegalne posiadanie amunicji.

(KWP w Lublinie / mg)

Film Marihuanę trzymał pod biurkiem

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Marihuanę trzymał pod biurkiem (format flv - rozmiar 1.93 MB)

Powrót na górę strony