Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Negocjatorzy odwiedli 21-latka od samobójstwa

Data publikacji 19.10.2011

Policyjni negocjatorzy uratowali 21-latka, który chciał popełnić samobójstwo i skoczyć z dachu jednego z budynków. Po blisko dwóch godzinach szczęśliwie sprowadzili mężczyznę na klatkę schodową. Jak się okazało, młody człowiek był nietrzeźwy, w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Po konsultacji lekarskiej 21-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przekazany pod opiekę lekarzy.

Wczoraj po godzinie 22:00 puławski dyżurny otrzymał informację o mężczyźnie, który stoi na dachu jednego z budynków mieszkalnych i usiłuje z niego skoczyć. Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol, który rozpoczął negocjacje z młodym człowiekiem. 21-latek był tak zdesperowany, że zagroził skokiem w przypadku zbliżenia się do niego policjantów.

Policyjni negocjatorzy z Lublina, którzy przyjechali na miejsce, po blisko 2 godzinach rozmowy przekonali mężczyznę do zejścia z dachu bloku. Po zbadaniu 21-latka, okazało się, że w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Po konsultacji lekarskiej mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie przekazany pod opiekę lekarzy.

(KWP w Lublinie / mw)
 

Powrót na górę strony