Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę – zadzwoń!

Data publikacji 21.10.2011

Jeleniogórscy policjanci poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową w Karpaczu, do którego doszło 17 sierpnia br. Jak ustalili funkcjonariusze, nieznany sprawca zastraszył nożem dwie pracownice banku, zażądał wydania pieniędzy, po czym uciekł. Policjanci zwracają się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, z prośbą o kontakt.

Podczas napadu sprawca ubrany był w ciemną bluzę z kapturem nałożonym na głowę. Mężczyzna miał ze sobą żółtą reklamówkę z czarnym napisem.

Funkcjonariusze na podstawie zeznań świadków sporządzili rysopis sprawcy napadu, z którego wynika, że jest to 25-30-letni mężczyzna, o 170 cm wzrostu i szczupłej budowie ciała.

W związku z tym policjanci zwracają się do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawcy napadu o natychmiastowy kontakt z Policją pod numerem alarmowym 997. Bezpośredni kontakt do policjanta prowadzącego postępowanie w Wydziale Kryminalnym KMP w Jeleniej Górze: 75/75-20-523, 72/75-20-219 lub 75/75-20-231.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony