Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Data publikacji 27.10.2011

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 32-latka, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz dwa zarzuty uszkodzenia ciała. Sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

Areszt za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 32-latka, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz dwa zarzuty uszkodzenia ciała. Sąd tymczasowo aresztował go na trzy miesiące.

Kilka dni temu policjanci z Sochaczewa udali się na interwencję domową. 32-letni mężczyzna groził nożem swojej rodzinie. Na miejscu ustalono, że wielokrotnie zadawał uderzenia ostrymi narzędziami swojej 20-letniej konkubinie oraz zranił członków swej najbliższej rodziny. Na widok policjantów mężczyzna uciekł, lecz wrócił, gdy grupa dochodzeniowo-śledcza na miejscu zdarzenia wykonywała czynności.

Mężczyzna nie stosował się do wydawanych poleceń, a jego zachowanie stwarzało zagrożenie dla zdrowia i życia, dlatego interweniujący policjant zmuszony był do użycia broni palnej. Rannego sprawcę przewieziono do szpitala.

Wczoraj 32-letni mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz dwa zarzuty uszkodzenia ciała. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

(KWP w Radomiu/js)

Powrót na górę strony