Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono ponad 10 kg marihuany

Data publikacji 28.10.2011

Policjanci zatrzymali 33-latka, któremu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. W jednym z przeszukiwanych mieszkań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 kilogramów suszu marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące, a grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Leśnicy i z powiatu krapkowickiego w wyniku ustaleń operacyjnych we wtorek (25 października) przeszukali dwa mieszkania. W jednym z mieszkań na terenie powiatu krapkowickiego zabezpieczyli ponad 10 kilogramów suszu marihuany. Czarnorynkową wartość narkotyku oszacowano na 300 000 złotych.

Zatrzymany w związku z tą sprawą 33-latek, w środę (26 października), został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich. Usłyszał tam zarzut posiadania znacznej ilości środka odurzającego, za co grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Strzeleccy policjanci podejrzewają, że 33–latek także sprzedawał marihuanę. Zostanie to wyjaśnione postępowaniu w prowadzonym pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich.

(KWP w Opolu/js)
 

Film Zabezpieczono ponad 10 kg marihuany

Opis filmu: narkotyki, marihuana


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczono ponad 10 kg marihuany (format flv - rozmiar 1.89 MB)

Powrót na górę strony