Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KSP: Policja zlikwidowała nielegalny klub

Tabletki ecstasy, marihuanę, haszysz oraz akcesoria do ważenia narkotyków - to wszystko zabezpieczyli policyjni wywiadowcy podczas likwidacji nielegalnego klubu na Woli. W zasadzkę wpadło czterech mężczyzn. Policyjni wywiadowcy ustalili, że w lokalu przy Towarowej (określanym przez wynajmującego jako klub muzyczny) dochodzi do transakcji narkotykowych.

Wczoraj wieczorem w policyjną zasadzkę wpadł najemca lokalu i jego trzech kompanów. Po wejściu do pomieszczeń policjanci wylegitymowali czterech mężczyzn i przystąpili do przeszukania. W klubie znaleziono: 11 tabletek ecstasy, plastikowe wiaderko z marihuaną, kostkę haszyszu ukrytą w torbie po herbacie, pieniądze w kwocie prawie 10.000 zł (ich pochodzenia żaden z zatrzymanych nie potrafił wytłumaczyć) oraz dwie wagi elektroniczne. Oprócz narkotyków w klubie znajdował się też profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, kamery wideo i sprzęt komputerowy. Znaleziono też klasery ze znaczkami pocztowymi pochodzącymi z okresu II wojny światowej.

Obecnie trwają sprawdzenia, czy znalezione rzeczy nie pochodzą z kradzieży. Do wyjaśnienia zatrzymano 40-letniego najemcę lokalu Tomasza R. oraz jego kompanów: Dariusza W. lat 43, Piotra M. lat 23 oraz Artura S. lat 39.

  • nielegalny klub
Powrót na górę strony
Polska Policja