Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za próbę zgwałcenia

Data publikacji 08.11.2011

Bielańscy patrolowcy krótko po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę, który próbował zgwałcić 19-letnią kobietę. Napastnik zaatakował swoją ofiarę w mieszkaniu. Robert W. trafił do policyjnego aresztu. 30-latek może trafić za kratki nawet na 12 lat. Dzisiaj o jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań na Bielanach pewien mężczyzna zaatakował młodą kobietę. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta wraz z kolegą poszła do jego znajomego. Po kilku minutach, kolega kobiety wyszedł na chwilę do sklepu po papierosy. Ten moment wykorzystał Robert W., który napadł na 19-latkę i próbował ją zgwałcić. Dziewczynie udało się wyjąć telefon i zadzwonić do brata, który natychmiast powiadomił swojego ojca, a ten policję.

Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce zdarzenia. W mieszkaniu zastali pijanego Roberta W. Mężczyzna we krwi miał prawie 3 promile, został przewieziony do izby wytrzeźwień. Dzisiaj 30-latek zostanie przewieziony do prokuratury, gdzie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / ep)

Powrót na górę strony
Polska Policja