Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przed meczem Polska-Włochy

Data publikacji 10.11.2011

W związku ze spotkaniem piłkarskim pomiędzy reprezentacjami Polski i Włoch na stadionie we Wrocławiu, nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwać będą dolnośląscy policjanci wspomagani przez funkcjonariuszy ze Śląska i Opola. Wszystkim zależy na tym aby impreza przebiegła bezpiecznie i była wielkim wydarzeniem sportowym dla kibiców z całej Polski.

W dniu meczu nad bezpieczeństwem wszystkich osób czuwać będą przede wszystkim policjanci ruchu drogowego oraz prewencji. Na drogach i trasach dojścia do stadionu pojawi się więcej patroli. Funkcjonariusze będą przede wszystkim pomagać kibicom, aby szybko i bezpiecznie dotarli na mecz, a po zakończeniu widowiska piłkarskiego równie bezpiecznie dojechali do swoich domów.

W związku z tym, że w tym czasie we Wrocławiu odbywać się będzie wiele uroczystości i imprez, policjantów dolnośląskich wspomagać będą również koledzy z województwa śląskiego i opolskiego.

Policjanci wspólnie z miastem przygotowali specjalne ulotki, które trafią m. in. w ręce kibiców, a które zawierają cenne informacje w związku z meczem.
Warto aby każdy kibic wybierający się na stadion, zapoznał się z nimi.

PAMIETAJ:

• Pilnuj swojego mienia,
• Nie pozostawiaj przedmiotów wartościowych w samochodzie na widocznym miejscu,
• Zwracaj uwagę na osoby pozostające pod Twoją opieką,
• Za naruszenie porządku publicznego grozi odpowiedzialność prawna.

Jeśli dojdzie do przestępstwa – niezwłocznie powiadom:
• Punkty policyjne /usytuowane na terenie stadionu - od strony Alei Śląskiej oraz na parkingu przed stadionem – od strony ul. Królewieckiej/ czy też najbliższy patrol Policji
lub
• Komisariat Policji Wrocław Fabryczna /ul. gen. Połbina 1, tel. 71/351-02-13 lub 71/ 340-43-80/.

W przypadku zaistnienia na stadionie lub w jego okolicy sytuacji niebezpiecznych stosuj się do poleceń służb porządkowych lub Policji.

Szczegóły dotyczące organizacji ruchu wokół stadionu oraz komunikacji na stadion znajdują się stronie Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Życzymy kibicom wspaniałego widowiska piłkarskiego.

(KWP we Wrocławiu / mw)
 

Powrót na górę strony