Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kraków: Kolejny diler narkotykowy w rękach policji

Kolejny narkotykowy diler został zatrzymany w wyniku policyjnych działań. Tym razem na drodze amatora "łatwych pieniędzy" stanęli policjanci KP I. Policjanci Sekcji Kryminalnej KP I w trakcie prowadzonych działań, uzyskali informację o młodym mężczyźnie zaopatrującym w narkotyki (głównie marihuanę) młodzież z nowohuckich osiedli.

 Postanowiono dokładnie sprawdzić tę informację. Kolejne czynności doprowadziły do ustalenia jego personaliów, miejsc, w których się pojawia oraz osób, z którymi ma kontakt.

Teraz przed policjantami stanęło najtrudniejsze zadanie - zatrzymanie mężczyzny w okolicznościach pozwalających na zebranie dowodów jego winy. Wczoraj wreszcie policjanci nabrali przekonania, że jest to właściwy moment, żeby "zaatakować" i jak się okazało mieli rację. Mężczyzna - 24 letni mieszkaniec Krakowa został zatrzymany przy Al. Pokoju, gdy wracał do domu; był całkowicie zaskoczony i nie stawiał żadnego oporu. W rękach miał reklamówkę a w niej trzy woreczki zawierające łącznie prawie pół kilograma (500 działek dilerskich) marihuany o wartości około 15 tysięcy złotych. W mieszkaniu znaleziono natomiast 2 fajki wodne, służące do palenia "trawki". Dodatkowo w mieszkaniu policjanci zastali 3 kolegów zatrzymanego (wszyscy to krakowianie w wieku 22-25 lat) oczekujących na jego powrót. Ich udział w całej sprawie jest w tej chwili wyjaśniany. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu; dzisiaj i jutro będą prowadzone czynności procesowe z jego udziałem.
Powrót na górę strony
Polska Policja