Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Halowe Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej 2011

Data publikacji 28.11.2011

W ostatnią sobotę 14 drużyn, reprezentujących różne jednostki Policji, rywalizowało w halowych zawodach piłkarskich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. Zwyciężyli zdecydowanie funkcjonariusze CBŚ KGP, mający już na swoim koncie wiele sukcesów w kraju i za granicą.

Zawody zorganizowano z inicjatywy Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP, przy współpracy Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W nowoczesnej hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Piasecznie rywalizowało w sumie 150 policjantów z 14 drużyn, rozgrywając dwunastominutowe spotkania. Jak zaznaczył asp. Zbigniew Osiński, organizator zawodów z ramienia WDZ KSP, rozgrywki halowe wymagają znacznych umiejętności technicznych i sprawnościowych, z uwagi na dużą dynamikę gry. Fakt, że nie doszło do żadnych poważnych kontuzji, dobitnie świadczy o wysokim poziomie uczestników.

Była to pierwsza piłkarska impreza halowa zorganizowana przez Wydział Doskonalenia Zawodowego, cieszy więc duża liczba uczestników. Po całym dniu rozgrywek tryumfowali reprezentanci Centralnego Biura Śledczego KGP, którzy w finale zwycięzyli drużynę Komendy Rejonowej Warszawa II (Mokotów). Na trzeciej pozycji uplasowali się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. W imieniu Komendanta Stołecznego Policji nagrody wręczył radca WDZ KSP mł. insp. Sławomir Cisowski.

Film Halowe Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej 2011

Opis filmu: piłka, nożna, mistrzostwa,


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Halowe Mistrzostwa KSP w Piłce Nożnej 2011 (format flv - rozmiar 15.44 MB)

W zawodach udział wzięły następujące drużyny podzielone na cztery grupy eliminacyjne:

Grupa A - KPP Piaseczno, KP Metro, WWP, Wydz. d/w z przest.narkotykową KRP VII

Grupa B - KPP Grodzisk Maz, KRP III, KRP VII,

Grupa C - OPP, KRP VI, KPP Mińsk Maz, CBŚ

Grupa D - KRP IV, KRP II, KPP Otwock

Do ćwierćfinałow awansowali: Wydz. dw. z narkotykami KRP VII, KPP Piaseczno, Grodzisk, KRP III, CBŚ, OPP, KRP II, KRP IV.

Wyniki meczów:
Wydz. dw. z narkotykami KRP VII  - KRP III 1:3 / CBŚ - KRP IV 6:0 / Piaseczno - Grodzisk 5:3 / OPP - KRP II 2:3.
Pólfinały: CBŚ - KRP III 5:1 / KRP II - Piaseczno 2:0.
O 3 miejsce: Piaseczno - KRP III 3:2.
O 1 miejsce CBŚ - KRP II 3:1.

Klasyfikacja końcowa:

  1. CBŚ
  2. KRP II
  3. KPP Piaseczno
  4. KRP III
  5. OPP
  6. KPP w Grodzisku Maz.
  7. Wydz. dw. z Przest. Narkotykową KRP VII
  8. KRP IV

(WDZ KSP/js)

Powrót na górę strony