Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za zabójstwo

Data publikacji 29.11.2011

Policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 56-letniego mieszkańca Słubic. Decyzją sądu zatrzymany został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

24 listopada 2011r. do słubickiej komendy zgłosił się 60-letni mieszkaniec Słubic. Mężczyzna oświadczył, że w jego mieszkaniu śpi nieznany mu mężczyzna i nie chce opuścić lokalu. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol. Funkcjonariusze zastali w mieszkaniu 56-letniego mieszkańca Słubic. Mężczyzna leżał w kałuży krwi i był nieprzytomny. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie, które niezwłocznie przewiozło 56-latka do szpitala. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 56-latek wspólnie ze starszym kolegą spożywali alkohol. Najprawdopodobniej doszło między nimi do wymiany zdań, w wyniku czego 56-latek został zaatakowany i kilkakrotnie uderzony młotkiem w okolice głowy.

56-latek został przewieziony do szpitala w Gorzowie Wlkp., gdzie po trzech dniach zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

60-letni mężczyzna podejrzewany o zabójstwo został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Słubicach zastosował wobec niego tymczasowy areszt na trzy miesiące.

Za zabójstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KWP w Gorzowie / mw)
 

Powrót na górę strony