Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani kolejni podejrzani o handel narkotykami

Data publikacji 30.11.2011

Legionowscy kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzewane o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Tym razem w ręce policjantów wpadli 23-letni Sergiusz O. i 25-letni Adam B. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyźni sprzedali na lokalnym rynku około 2 kilogramy marihuany. Za to przestępstwo zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

Sprawa miała swój początek w grudniu 2010 roku. Wtedy kryminalni dokonali pierwszych zatrzymań osób powiązanych ze światem przestępczym i rozbili gang handlarzy narkotykami, zatrzymując 12 osób, z czego 9 osób decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.

Od tamtej pory dzięki policjantom prowadzącym sprawę sukcesywnie do policyjnego aresztu, a następnie prokuratury i sądu, trafiają następni podejrzani. Wczorajsze zatrzymanie 23-letniego Sergiusza O. i 25-letniego Adama B. to kontynuacja tej sprawy i ciąg dalszy działań wymierzonych przeciwko osobom zamieszanym w narkobiznes.

Do zatrzymania obu mężczyzn doszło wczoraj rano w ich mieszkaniach. Policjanci podejrzewają, że osoby te wprowadziły na lokalny rynek około 2 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości 60 tysięcy złotych.

(KSP/js)

Powrót na górę strony