Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków zdarzenia

Data publikacji 07.12.2011

Funkcjonariusze Wydziału w Warszawie Zarządu III Biura Spraw Wewnętrznych KGP, proszą o zgłoszenie się osoby, która jest autorem filmu zamieszczonego na portalu „You Tube”, związanego z wydarzeniami mającymi miejsce podczas Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2011 roku w Warszawie.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście prowadzi śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza Policji podczas czynności wykonywanych w związku z zabezpieczaniem manifestacji z okazji Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2011 r. w Warszawie, polegającego na użyciu siły fizycznej oraz gazu łzawiącego wobec uczestnika manifestacji.

Przedmiotowe zdarzenie zostało nagrane przez nieustaloną osobę, a następnie zamieszczone na portalu „You Tube” pod linkiem:

http://www.youtube.com./watch?v=BHTrAcSHdsU&feature=%20%20player_embedde/

Nagranie to stanowi materiał dowodowy w prowadzonym śledztwie.

Policjanci Biura Spraw Wewnętrznych KGP, realizując polecenie prokuratora, proszą o zgłoszenie się osoby, która jest autorem przedmiotowego nagrania filmowego oraz bezpośrednich świadków zdarzenia, w siedzibie Wydziału w Warszawie Zarządu III BSW KGP w Warszawie ul. Wiśniowa 58, tel. /22/ 60142-80 lub Prokuraturze Rejonowej Warszawa Śródmieście Warszawa, ul. Krucza 38/42, tel. /22/440-66-07.

 

(Źródło:BSW KGP/pb)

Powrót na górę strony