Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nawigacja wyprowadziła ją do lasu

Data publikacji 13.12.2011

Policjanci z białobrzeskiej drogówki odnaleźli kobietę, którą w nocy, w środek kompleksu leśnego wyprowadziła nawigacja samochodowa. Kobieta po pomoc zadzwoniła na numer alarmowy 112. Funkcjonariusze pomogli wyciągnąć jej uwięziony w błocie samochód i wskazali drogę do domu.

W nocy na telefon alarmowy 112 zadzwoniła kobieta, która wracając ze swoją 16-letnią córką z Warszawy wjechała samochodem w nieznaną drogę leśną i tam jej auto ugrzęzło w błocie. Kobieta nie wiedziała, gdzie się znajduje i prosiła o pomoc. Do lasu wyprowadziła ją nawigacja samochodowa. Policjantom udało się ustalić, że kobieta znajduje w lesie w okolicach Grabowego Lasu, na terenie gminy Stromiec.

Na miejsce samochodem terenowym udali się funkcjonariusze białobrzeskiej drogówki wraz z oficerem kontrolnym miejscowej jednostki. W wyniku patrolowania lasu w Puszczy Kozienickiej napotkano samochód marki audi, którego kierowcą okazała się prosząca o pomoc mieszkanka Radomia. W trakcie patrolowania z kobietą utrzymywany był stały kontakt telefoniczny. Policjanci pomogli kobiecie wyciągnąć uwięziony w błocie pojazd i razem z radomianką dojechano do Białobrzegów, gdzie kierującej wskazano trasę do Radomia.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony