Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ciągnęli swoją ofiarę za samochodem

Data publikacji 15.12.2011

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym 27 – letni Marcin Sz. Mężczyzna jest podejrzany o to, że ciągnął za samochodem przez kilkadziesiąt metrów mieszkańca powiatu działdowskiego. Teraz 27-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Drugiego mężczyznę, który kierował autem, zatrzymano dzisiaj - wkrótce i jemu zostaną przedstawione zarzuty.

Wczoraj nidzicki sąd na wniosek prokuratury zastosował tymczasowy areszt, na okres trzech miesięcy, wobec podejrzanego o dokonanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 27-letniego Marcina Sz. Całe zdarzenie rozegrało się w nocy z 12 na 13 listopada w jednej z miejscowości, w gminie Kozłowo. Tam 27-letni Marcin Sz. i 22-letni Piotr Sz. po zakończonej dyskotece wciągnęli do samochodu mieszkańca powiatu działdowskiego. Kiedy 22-latek kierował autem, z drugiej strony samochodu jego starszy kolega, trzymając jedynie za rękę poszkodowanego, ciągnął go za samochodem przez około 50 metrów.

W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony mężczyzna doznał głębokich ran prawej nogi, pleców i przedramienia. W skutek czego trafił do szpitala, gdzie nadal przebywa. W miniony poniedziałek policjanci zatrzymali Marcina Sz., natomiast dzisiaj do aresztu trafił Piotr Sz., któremu wkrótce zostaną przedstawione zarzuty.Za to przestępstwo mężczyznom grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

(KWP Olsztyn / ep)
 

Powrót na górę strony