Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za napad z nożem na motorniczego

Data publikacji 16.12.2011

Policjant z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Pragi Północ, po analizie zebranego materiału, trafnie wytypował jednego ze sprawców napadu, do którego doszło na pętli tramwajowej przy ulicy Kijowskiej w Warszawie. Zatrzymany przez kryminalnych 21-letni Przemysław O. usłyszał w północnopraskiej prokuraturze zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. Może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.

Do napadu z użyciem noża doszło na pętli tramwajowej przy ulicy Kijowskiej w Warszawie. Na motorniczego, który wyszedł na chwilę z tramwaju, napadło dwóch mężczyzn. Jeden uderzył go pięścią w twarz, a drugi, od tyłu uderzył czymś twardym w głowę. Pokrzywdzony w wyniku zdarzenia oprócz ogólnych potłuczeń doznał kilku ran kłutych w nogę. Stracił również plecak z wartościowymi rzeczami, który miał w tramwaju. Trafił do szpitala.

Kilka dni później policjant z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Pragi Północ, po analizie zebranego materiału, wytypował jednego ze sprawców napadu. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Zatrzymany przez kryminalnych 21-letni Przemysław O. usłyszał w północnopraskiej prokuraturze zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. Policjanci pracują nad zatrzymaniem drugiego ze sprawców. Za napad z nożem może grozić nawet do 15 lat więzienia.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony