Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczniej przed świętami

Data publikacji 20.12.2011

Aktor Bartłomiej Topa wyjechał dzisiaj na wspólny patrol z policjantami z radomskiej i mazowieckiej drogówki. Do kierowców, którzy jeździli zgodnie z przepisami, trafiły między innymi odblaski oraz przygotowane na tą okazję specjalne ulotki z przestrogami. Była to wspólna, przedświąteczna, akcja Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu oraz serwisu informacyjnego „Co za dzień”.

Od rana w kilku punktach Radomia oraz na drodze krajowej nr 7 pojawiły się nietypowe patrole drogówki. Kierowcy za prawidłową i wzorową jazdę nagrodzeni byli przez animatorów akcji upominkami, w tym elementami odblaskowymi oraz przygotowanymi na tę okazję broszurami z informacjami prewencyjnymi.

Kolejny już raz mazowieccy policjanci do promocji bezpieczeństwa na drogach poprosili znaną postać. Funkcjonariuszy w działaniach prewencyjnych promujących bezpieczeństwo wpierali już sportowcy: Jerzy Dudek, Krzysztof Hołowczyc, Leszek Kuzaj oraz aktorzy Piotr Adamczyk, Marcin Dorociński i Tomasz Karolak, a także aktorzy z serialu "Ojciec Mateusz".

W dzisiejszą akcję prewencyjną włączył się znany aktor Bartłomiej Topa, który wyruszył we wspólny patrol z policjantami z mazowieckiej i radomskiej drogówki.

(KWP w Radomiu / mg)

Powrót na górę strony