Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kalendarz policyjny na 2012 r.

Data publikacji 23.12.2011

Jest już kalendarz polskiej Policji na 2012 r. - na jego stronach można zobaczyć nowoczesny sprzęt policyjny z tłem powiązanym z wydarzeniem, jakim jest Euro 2012.

Wczoraj odbyła się oficjalna prezentacja policyjnego kalendarza na 2012 r. Jego wydanie to wspólna inicjatywa polskiej Policji i TVN Turbo - przede wszystkim dziennikarzy związanych z programem "Automaniak". Na dwunastu stronach prezentujemy nowoczesny sprzęt policyjny, m.in. samochody osobowe i specjalne, śmigłowiec czy motocykl. Wydanie kalendarza powiązano z bardzo ważnym wydarzeniem, jakim jest Euro 2012 - stąd na wielu zdjęciach tłem dla prezentowanego sprzętu są stadiony, na których zostaną rozegrane mecze piłkarskie mistrzostw Europy. Warto zwrócić uwagę na ostatnią, grudniową, stronę kalendarza. Na tym zdjęciu, oprócz sprzętu policyjnego, są prowadzący "Automaniaka": Jarosław Maznas, Patryk Mikiciuk i Rafał Jemielita - oni też, jak widać, są za bezpieczeństwem.

Kalendarz zostanie przekazany też na cele charytatywne  - wesprze m.in. Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach, a także finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fotografie: Michał Drabikowski

Powrót na górę strony