Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Choinka dla Dominiki

Data publikacji 27.12.2011

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Komendant Powiatowy Policji z Ząbkowic Śląskich przekazał piękną choinkę oraz płytę z bajką chorej, 11-letniej Dominice. 28 stycznia policjanci wraz z samorządowcami przygotowują zabawę połączoną z aukcją, podczas której zbierane będą pieniądze na sprzęt potrzebny Dominice do nauki.

Dominika – sympatyczna, 11-letnia mieszkanka Ząbkowic Śląskich zmaga się z licznymi chorobami. Tamtejsi funkcjonariusze postanowili sprezentować jej odrobinę uśmiechu i radości, by choć przez chwilę zapomniała o chorobie i codziennych zmartwieniach. Dziewczynkę odwiedził zastępca Komendanta Powiatowego Policji i przekazał jej piękną jodłę oraz bajkę na płycie, którą wygrał specjalnie dla Dominiki w konkursie radia Zet.

Radość dziewczynki była ogromna. Dominika obdarowała z kolei komendanta ręcznie zrobionymi ozdobami świątecznymi i jednym z najwspanialszych prezentów – szczerym uśmiechem.

28 stycznia policjanci wraz z samorządowcami przygotowują również dla dziewczynki zabawę połączoną z aukcją. Podczas aukcji zbierane będą pieniądze na sprzęt potrzebny Dominice do nauki.

(KWP we Wrocławiu / mw)


 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.81 MB)

Powrót na górę strony