Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne aukcje na rzecz WOŚP

Data publikacji 09.01.2012

Zapraszamy do wzięcia udziału w policyjnych aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach policyjne licytacje cieszyły się dużym powodzeniem. Skorzystały na tym chore dzieci. Rejs po Wiśle poduszkowcem, lot policyjnym śmigłowcem oraz kolekcja 3 zdjęć przedstawiających policyjnych antyterrorystów podczas ćwiczeń i kalendarz policyjny na 2012 r. - to aukcje, które można wygrać w tym roku!

Policjanci w całej Polsce przygotowali wiele ciekawych propozycji dla wszystkich wspierających WOŚP, m.in. atrakcyjne licytacje. Komenda Główna Policji wystawiła na aukcję lot śmigłowcem, rejs po Wiśle policyjnym poduszkowcem i kolekcja 3 zdjęć przedstawiających policjantów Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP podczas ćwiczeń i kalendarz policyjny na 2012 r. wydany we współpracy z dziennikarzami "Automaniaka".

Każdy, kto chce podziwiać stolicę z lotu ptaka, może wylicytować przelot policyjnym śmigłowcem. Lot patrolowy odbędzie się nad Warszawą na wysokości 100-150 m i będzie trwał ok. 45 minut. Zwycięzca aukcji może zabrać ze sobą na pokład jeszcze trzy osoby.

Można także wylicytować rejs po Wiśle policyjnym poduszkowcem. Zwycięzca aukcji z osobą towarzyszącą spędzą na wodzie około 20 minut. Będą mieli możliwość poznania szczegółów służby funkcjonariuszy z Komisariatu Rzecznego KSP.

Amatorzy fotografii podczas licytacji będą mogli wygrać kolekcję 3 zdjęć przedstawiających policjantów Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP podczas ćwiczeń (odbitki o wymiarach 30x45 cm). Zdjęcia wykonał fotograf Zespołu Prasowego KGP - Marek Krupa.

Wylicytować można również kalendarz policyjny na 2012 r. Jego wydanie to wspólna inicjatywa polskiej Policji i TVN Turbo - przede wszystkim dziennikarzy związanych z programem "Automaniak". Zaprezentowano w nim nowoczesny sprzęt policyjny, m.in. samochody osobowe i specjalne, śmigłowiec czy motocykl. Na kalendarzu znajdą się specjalne dedykacje od Komendanta Głównego Policji oraz prowadzących "Automaniaka".

To tylko niektóre aukcje zorganizowane przez Policję. Funkcjonariusze z komend w całym kraju przekażą na licytację różne policyjne gadżety. Na przykład śląscy policjanci przekazali motocykl marki Honda CBX 750P. To specjalna wersja motocykla, która przez długi czas była jednym z najbardziej charakterystycznych motocykli drogówki.

Biorąc udział w aukcjach i realizując swoje marzenia, pomagacie Państwo zakupić najnowocześniejsze urządzenia dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

js

Policyjne aukcje:

Komenda Główna Policji »

KWP w Katowicach »

Zakończona licytacja w Poznaniu>>

Powrót na górę strony