Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ślubowanie nowych policjantów

Data publikacji 10.01.2012

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych do służby policjantów. Szeregi kujawsko-pomorskiej policji zasiliło 68 funkcjonariuszy, wśród których jest 11 kobiet. Ślubowanie od policjantów przyjął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Nowo przyjęci do służby policjanci rozpoczną półroczny kurs podstawowy w Szkole Policji w Szczytnie i Słupsku. Podczas szkolenia zostaną przygotowani do wykonywania odpowiedzialnej i trudnej służby dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców regionu.

Po zakończeniu kursu funkcjonariusze powrócą do naszego województwa. 19 osób służyć będzie w Bydgoszczy, 9 w Toruniu i Oddziale Prewencji Policji, 6 w Świeciu, 4 w Inowrocławiu, po 5 we Włocławku i KWP, po 2 w Grudziądzu, Chełmnie, Lipnie i Nakle, po 1 w Aleksandrowie, Rypinie i Wąbrzeźnie.

Wszystkim nowym policjantom życzymy sukcesów w podejmowanych działaniach oraz aby dokonanywybór drogi życiowej przynosił im satysfakcję.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Film Ślubowanie nowych policjantów


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ślubowanie nowych policjantów (format flv - rozmiar 8.65 MB)

Powrót na górę strony
Polska Policja