Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ma na swoim koncie 65 kradzieży z włamaniem

Data publikacji 11.01.2012

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który ma na swoim koncie 65 kradzieży z włamaniem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do więzienia. Ma do odsiadki 3 lata za… kradzieże z włamaniem.

10 stycznia 2012 roku funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Wałbrzycha podejrzewany był o to, że w nocy z 29 na 30 sierpnia 2011 roku włamał się do piwnicy i ukradł elektronarzędzia wartości prawie 2 tys.  złotych.

W czasie przesłuchania okazało się, że nie jest to jedyne przestępstwo, jakie 29-latek ma na swoim koncie. W sumie udowodniono, że działając od lipca do listopada 2011 roku, dokonał 65 kradzieży z włamaniem do piwnic i altan ogrodowych na terenie dzielnicy Biały Kamień. Jego łupem padały przede wszystkim elektronarzędzia i narzędzia ogrodowe oraz wszystko to, co można było sprzedać na złom.

O dalszych losach 29-latka zadecyduje sąd. Należy dodać, iż mężczyzna ma już zasądzony wyrok 3 lat pozbawienia wolności za... kradzieże z włamaniem.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja