Poszukiwany wpadł w ręce CBŚ - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł w ręce CBŚ

Data publikacji 12.01.2012

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 28-letniego Pawła R. na warszawskiej Woli. Mężczyzna był poszukiwany 6 listami gończymi między innymi za rozbój, uszkodzenie ciała i udział w bójce. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, kokainę i tabletki ekstazy. Paweł R. trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego już od pewnego czasu prowadzili poszukiwania 28-letniego Pawła R. Mężczyzna miał na swoim koncie między innymi rozbój, szkodzenie ciała i udział w bójce – w sumie ciążyło na nim 6 listów gończych. Z informacji zebranych przez CBŚ wynikało, że Paweł R. często zmieniał miejsca zamieszkania i poruszał się samochodami, które były zarejestrowane na inne osoby. Ponadto posługiwał się sfałszowanymi dokumentami tożsamości.

Praca operacyjna funkcjonariuszy CBŚ przyniosła rezultaty – namierzyli go na warszawskiej Woli. Policjanci przygotowali zasadzkę. Kiedy mieli już pewność, że poszukiwany przez nich mężczyzna jest w mieszkaniu przystąpili do zatrzymania. Paweł R. był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki, które posiadał 28-latek. W sumie przechwycili prawie 900 gram marihuany, ponad 200 gram amfetaminy, 20 gram kokainy oraz 177 tabletek ekstazy. Mężczyzna został natychmiast przewieziony do policyjnego aresztu.

kj

video: rh

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja