Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

68-letnia kobieta aresztowana za próbę zabójstwa

Data publikacji 12.01.2012

Policjanci z wilanowskiego komisariatu zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa. Halina D. zaatakowała w mieszkaniu swoją 61-letnią współlokatorkę i zadała jej kilka ciosów nożem. 68-latka usłyszała wczoraj zarzut i została już tymczasowo aresztowana przez sąd na okres trzech miesięcy. Grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu na terenie Wilanowa. Policjanci z pobliskiego komisariatu zostali zaalarmowani przez mieszkańca bloku, który usłyszał krzyki kobiety wołającej o pomoc. Jak ustalili mundurowi, kilka minut wcześniej pomiędzy współlokatorkami doszło do sprzeczki. Chwilę potem jedna z kobiet zaatakowała drugą, zadając jej kilka ciosów nożem.

Funkcjonariusze zatrzymali w mieszkaniu 68-letnią kobietę. Jej 61-letnia ofiara został przewieziona do szpitala. Sprawą zajęli się mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu.

Wczoraj Halina D. została przesłuchana w prokuraturze, gdzie usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Dzisiaj sąd aresztował ją na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(KSP / pt)
 

Film 68-letnia kobieta aresztowana za próbę zabójstwa


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 68-letnia kobieta aresztowana za próbę zabójstwa (format flv - rozmiar 3.27 MB)

Powrót na górę strony