Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bydgoszcz: Policja ujęła dilerów narkotyków

W nocy 5 lutego 2006 roku policjanci z KP w Janikowie uzyskali informacje o osobach poruszających się samochodem marki Audi, które miały przewozić narkotyki. W wyniku podjętych działań, przy udziale policjantów z Sekcji Ruchu Drogowego oraz Sekcji do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KPP w Inowrocławiu, urządzono zasadzkę i zatrzymano samochód - taksówkę Audi 80.

W trakcie przeszukania znajdujących się w samochodzie trzech osób, u jednego z mężczyzn Policjanci znaleźli 97 tabletek ekstazy, 15 fiolek z zawartością białego proszku oraz marihuanę. Mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki zatrzymano.

W efekcie całonocnych działań zatrzymany został drugi z dealerów - mężczyzna lat 36, który 200 tabletek ekstazy ukrył w okolicy jeziora blisko miejsca zamieszkania. Do poszukiwania narkotyków został wykorzystany specjalistyczny przewodnik z psem do wykrywania narkotyków.

Następnego dnia policjanci ustalili i ujęli 18-letniego mężczyznę, który zaopatrywał ww zatrzymanych w narkotyki. Z policyjnych ustaleń wynika, że zabezpieczone przez Policję narkotyki miały trafić do pobliskich dyskotek.

Powrót na górę strony
Polska Policja