Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie bądźmy obojętni

Data publikacji 15.01.2012

W tym roku zima jeszcze nie pokazała swojej prawdziwej natury. Nie było dużego, długo utrzymującego się mrozu. Ale pamiętajmy, że dla osób starszych, chorych, samotnie mieszkających oraz bezdomnych nawet niewielki spadek temperatury poniżej zera może być niebezpieczny. Nie bądźmy obojętni. Zwróćmy uwagę na osoby bezdomne, samotne, bezradne czy nietrzeźwe. Wczoraj przy ulicy Gazowej w Lublinie znaleziono zwłoki mężczyzny. Lekarz jako wstępną przyczynę zgonu podał wychłodzenie. To pierwszy przypadek śmierci z powodu wyziębienia organizmu w tym roku.

Zwłoki mężczyzny ujawniono wczoraj w południe niedaleko parowozowni, przy ul. Gazowej w Lublinie. Lekarz jako wstępną przyczynę zgonu podał wychłodzenie organizmu. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Policjanci ustalają tożsamość ofiary. Zmarły to mężczyzna w wieku około 50-60 lat. To pierwszy przypadek śmierci z powodu wyziębienia organizmu w tym roku.

Nie bądźmy obojętni na los osób potrzebujących pomocy. Zwróćmy uwagę na osoby bezdomne, samotne, bezradne czy nietrzeźwe. Nie przechodźmy obok takich osób obojętnie. Pamiętajmy - jeden telefon może uratować czyjeś życie.

(KWP w Lublinie / mw)
 

Powrót na górę strony