W plecaku było ponad 600 gramów marihuany - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W plecaku było ponad 600 gramów marihuany

Data publikacji 19.01.2012

Prawie 600 gramów marihuany znaleźli policjanci z Bielan. Narkotyki schowane były w plecaku i na pierwszy rzut oka nic nie wskazywało, że w pakunku przypominającym kulę mogą znajdować się środki odurzające. Trzem mężczyznom zostały przedstawione zarzuty za posiadanie znacznych ilości marihuany. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy na Bielanach, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali trzech mężczyzn posiadających znaczną ilość narkotyków. Zatrzymanie poprzedzone było intensywną pracą operacyjną kryminalnych. Działania policjantów z każdym dniem coraz bardziej naprowadzały ich na trop mężczyzn mających związek z przestępczością narkotykową. Ich praca przyniosła oczekiwane efekty.

Policjanci na trasie AK zatrzymali trzech mężczyzn jadących samochodem. W plecaku, leżącym wewnątrz pojazdu, znajdował się okrągły pakunek oklejony szarą taśmą. Po zbadaniu zawartości wyszło na jaw, że w środku znajduje się prawie 600 gramów marihuany.

53-letni Robert R., 26-letni Norbert R. i 58-letni Wojciech T. zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Prokurator przedstawił trzem sprawcom zarzuty za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(KSP / pt)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja