Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali pojazdy warte 100 tys. zł

Data publikacji 24.01.2012

Wrocławscy policjanci odzyskali skradziony samochód, lawetę oraz walec drogowy o wartości prawie 100 tysięcy złotych. W tej sprawie zatrzymano cztery osoby podejrzane o kradzież z włamaniem do jednej z firm na terenie miasta. Sprawcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy miejskiej we Wrocławiu zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do jednej z wrocławskich firm. 15 stycznia br. we Wrocławiu po włamaniu się do pomieszczeń biurowych sprawcy skradli dokumenty, kluczyki do samochodu, telefon komórkowy oraz elektronarzędzia. Następnie z terenu firmy zabrali samochód marki Fiat Ducato wraz z lawetą, na której znajdował się walec drogowy. Straty wyceniono na blisko 100 tysięcy złotych.

Na podstawie posiadanych informacji policjanci wytypowali i zatrzymali w tej sprawie cztery osoby podejrzane o kradzież i włamanie. Zatrzymani to mieszkańcy Wrocławia i Złotoryi w wieku od 18 do 28 lat. Funkcjonariusze odzyskali skradzione pojazdy oraz telefon komórkowy, który sprawcy oddali już do lombardu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony