Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany konkubent pobił 5-miesięczne niemowlę

Data publikacji 25.01.2012

27-letnia Sylwia P. oraz 29-letni Krzysztof J. usłyszeli zarzuty narażenia 5-miesięcznego Adrianka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Pobity chłopczyk trafił do szpitala, a pijani rodzice do izby wytrzeźwień. Może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło trzy dni temu. Około 23.00 mieszkanka bloku przy ulicy Gościeradowskiej powiadomiła policjantów z Targówka o awanturze jej syna z konkubiną. Najbardziej niepokoiła się o 5-miesięcznego Adrianka, który był razem z agresywnymi rodzicami. Awantura miała miejsce w jej mieszkaniu.

Po przyjeździe na miejsce policjanci zastali w mieszkaniu 27-letnią Sylwię P. oraz 29-letniego Krzysztofa J. Para była pijana. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie, a kobieta prawie 2,5 promila. W mieszkaniu znajdowało się 5-miesięczne dziecko, które miało zaczerwienioną głowę. Jego matka powiedziała, że w trakcie awantury ojciec uderzył je w głowę.

Policjanci natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe. Adrianek trafił do szpitala. Jego rodzice noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Usłyszeli już zarzuty narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

27-letnia Sylwia P. została objęta nadzorem kuratora sądowego.

(KSP/js)
 

Powrót na górę strony