Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca rozbojów na agencje finansowe aresztowany

Data publikacji 27.01.2012

Policjanci z Inowrocławia doprowadzili do sądu podejrzanego o napady na agencje finansowe z wnioskiem o aresztowanie. Najbliższe 3 miesiące, 39-latek spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Inowrocławia zebrali materiał dowodowy w sprawach dotyczących napadów na agencje finansowe i dostarczyli je prokuratorowi. Zatrzymany we wtorek mieszkaniec Inowrocławia usłyszał zarzuty dokonania 3 takich przestępstw. Ustalono, że zamaskowany rozbójnik wchodził do agencji, groził pracownikom przedmiotem wyglądającym jak pistolet i żądał pieniędzy.

W ręce mundurowych wpadł krótko po napadzie podczas urządzonej na niego zasadzki. 39-latek miał przy sobie zabawkowy pistolet, którym straszył swoje ofiary. Policjanci zabezpieczyli również kominiarkę, którą najprawdopodobniej maskował twarz.

Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Na tym sprawa się nie kończy – śledczy w dalszym ciągu zbierają dowody o przestępczej działalności mężczyzny. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Bydgoszczy / pt)
 

Powrót na górę strony