Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Smutny finał randki w ciemno

Data publikacji 06.02.2012

Kryminalni z Targówka rozwikłali sprawę rozboju. Zatrzymani – 17-letni Marcin K. i Adam P. oraz piętnastolatka – już usłyszeli zarzuty. Najpierw mężczyźni, podając się za atrakcyjna kobietę, umówili się z internautą na spotkanie. Potem pobili go i okradli.

Policjanci z Targówka przyjęli zgłoszenie o rozboju, do jakiego doszło w rejonie ulicy Nieświeskiej. Ofiarą dwóch napastników padł wtedy student. Stracił on pieniądze i telefon komórkowy. Został również pobity.

Kryminalni z Chodeckiej ustalili, że pokrzywdzony student zalogował się na portalu randkowym. Po jakimś czasie na jego ofertę odpowiedział internauta. Podał się za zgrabną kobietę i czekał na spotkanie. Student potwierdził wiarygodność oferty – skontaktował się telefonicznie z kobietą oraz zobaczył jej zdjęcie. Następnie umówił się na randkę w okolicy działek przy ulicy Nieświeskiej. Niestety zamiast zgrabnej dziewczyny spotkał tam dwóch mężczyzn, którzy napadli go i okradli.

Jak się okazało, w sprawę zamieszani byli dwaj 17-letni mężczyźni – Marcin K. i Adam P. oraz piętnastolatka. Mężczyźni na portalu podszyli się pod „zgrabną kobietę”, a gdy student zażądał rozmowy telefonicznej poprosili o pomoc 15-letnią koleżankę, gdy zażądał zdjęcia, znaleźli przypadkowe w Internecie.

Mężczyznom za rozbój grozić może do 12 lat pozbawienia wolności. Natomiast 15-latką wkrótce zajmie się sąd rodzinny.

(KSP / pt)
 

Powrót na górę strony